Pogranicze zbrodni - Dariusz Grabara

Pogranicze zbrodni

By Dariusz Grabara

  • Release Date: 2012-07-31
  • Book Genre: Contemporary
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)
eBook version

Audiobook version

Read book description and reviews - Pogranicze zbrodni by Dariusz Grabara

Pogranicze zbrodni by Dariusz Grabara

Opowiadanie z pogranicza fantasy.
Osią dramatu jest konflikt między dwiema potężnymi indywidualnościami: księciem i magiem. Z racji uniwersału królewskiego mag nieformalnie współrządzi bogatym, przygranicznym miastem, którym to zaś oficjalnie włada książę. Jednakże konflikt jest dużo głębszy niż współzawodnictwo o władzę. Wydaje się, iż prawdziwą przyczyną dyferencji jest kobieta. Jak się też okazuje, kobieta ta nie jest zwyczajna. Skrywa w sobie tajemnicę, której odkryciu próbują zapobiec zarówno mag, jak i książę. Każdy z nich na swój własny sposób.
Awantury między stronnictwami dwóch władyków nierzadko kończą się rozlewem krwi. Na domiar złego w mieście pojawia się morderca zabijający ludzi w niezwykle brutalny sposób. Szerzy się strach.
Atmosferę lęku usiłuje wykorzystać ktoś jeszcze... Pojawiają się plotki, pomówienia, rzuca się bezpodstawnymi podejrzeniami. Mówi się nawet nie o mordercy, ale o potworze podszywającym się pod człowieka. Niestety, wszystkie ― zarówno prawdziwe jak i zmyślone opowieści – trafiają na podatny grunt...

tags: Pogranicze zbrodni by Dariusz Grabara eBOOK; Pogranicze zbrodni ePUB; Pogranicze zbrodni book review; Pogranicze zbrodni book summaries; book recommendations; book review blogs; book summary websites; Pogranicze zbrodni Dariusz Grabara pdf; Pogranicze zbrodni Audiobook; Dariusz Grabara; Contemporary books.

Comment Section