Osioł na ósmym piętrze - Radek Knapp

Osioł na ósmym piętrze

By Radek Knapp

  • Release Date: 2017-05-16
  • Book Genre: Literary
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)
eBook version ☑

Audiobook ♫

Read book description and reviews - Osioł na ósmym piętrze by Radek Knapp

Osioł na ósmym piętrze by Radek Knapp

Ludwik Wiewurka, wiedeński inkasent firmy ciepłowniczej, z zamiłowania melancholik, jest rodowitym Polakiem. Zgodnie z życzeniem swojej obrotnej matki ma jednak zostać w końcu obywatelem Austrii – cel, od którego usilnie stara się go odwieść zdrowy rozsądek. Na wolę matki nie ma rady, Ludwik oczywiście to wie, niemiej jednak potrafi popchnąć swój los we właściwym kierunku.
Przewrotna opowieść o znawcach natury ludzkiej i koneserach kobiecych wdzięków, o Otisie Reddingu i sprytnych wiedeńczykach, o spojrzeniu w dal i znaczeniu rozgwieżdżonego nieba. Nawiązując do wspaniałej tradycji wschodnioeuropejskich prozaików, Radek Knapp opisuje przygody obiboka i poszukiwacza sensu życia, który ma nadzieję, że cierpliwość i przychylny los przyniosą mu kiedyś upragnione szczęście.

tags: Osioł na ósmym piętrze by Radek Knapp eBOOK; Osioł na ósmym piętrze ePUB; Osioł na ósmym piętrze book review; Osioł na ósmym piętrze book summaries; book recommendations; book review blogs; book summary websites; Osioł na ósmym piętrze Radek Knapp pdf; Osioł na ósmym piętrze Audiobook; Radek Knapp; Literary books.

Comment Section