Ve stínu draka - Jan Cimický

Ve stínu draka

By Jan Cimický

  • Release Date: 2016-10-02
  • Book Genre: Mysteries & Thrillers
Our rating: 5/5 stars

Score: (From 0 Ratings)
eBook version ☑

Audiobook ♫

Read book description and reviews - Ve stínu draka by Jan Cimický

Ve stínu draka by Jan Cimický

Ve Vltavě u Karlova mostu  se objeví  část lidského těla a je jasné, že zjistit o koho se jedná, bude velice těžké. Mordparta kriminální služby stojí opět před těžkým úkolem. V tu dobu přijíždí do Prahy na stáž mladý vyšetřující soudce z Číny a seznamuje se s vyšetřováním tohoto případu. Během jeho pobytu se podaří vyšetřování posunout a zdá se, že některé nitky případu povedou možná právě  až do Číny. Obětí je totiž podnikatel, který začal úspěšně obchodovat s touto vzdálenou zemí, a jehož kolega a spolumajitel firmy prakticky v téže době zmizí.
Je snad právě on pachatelem vraždy? Nebo je  také obětí? Pomoc soudce Dinga  bude velice zapotřebí, zejména ve chvíli, když se pátrání přesune přímo  na jih Číny, kde soudce Ding pracuje. Postupně se před námi odvíjí současný příběh nelítostného obchodního boje a vlivu různých mocných a bohatých jednotlivců i  skupin, kteří se neštítí jakéhokoliv způsobu, aby docílili svého. Vrchní kriminální rada Hladík má  pocit, že se dostal role Corrada Cattaniho, bojujícího s mafií. Postupné sledování stop a  cílená týmová práce mordparty nakonec odhalí celé pozadí  surové vraždy. Ale cesta ke spravedlnosti bude ještě složitá…

tags: Ve stínu draka by Jan Cimický eBOOK; Ve stínu draka ePUB; Ve stínu draka book review; Ve stínu draka book summaries; book recommendations; book review blogs; book summary websites; Ve stínu draka Jan Cimický pdf; Ve stínu draka Audiobook; Jan Cimický; Mysteries & Thrillers books.

Comment Section